Audiopro představuje nový bezdrátový prezentační systém wePresent (aby prezentaci nic neomezovalo…)

Společnost Audiopro představuje nový profesionální systém pro bezdrátovou prezentaci wePresent. Novinka se hodí každému, kdo potřebuje kvalitně a spolehlivě prezentovat. „WePresent je jednoduchý nástroj, který můžete použít v libovolné zasedací místnosti, třeba na jednání u klienta. Díky množství vstupů se vždy bez problémů připojíte. WePresent zároveň funguje i jako komunikační školní či firemní platforma pro velkou skupinu účastníků, jejichž příspěvky na projekční ploše řídí moderátor,“ říká Michal Černý, specialista na prezentační techniku společnosti Audiopro, která wePresent v České republice zastupuje.   

WePresent umožňuje připojení až 64 uživatelů počítačů, chytrých telefonů či tabletů napříč platformami. Místo hledání kabelů, neúspěšných pokusů o připojení nebo volání na IT oddělení, wePresent nabízí jednoduchý způsob k bezdrátovému řešení prezentace a spolupráce kdekoli, kdykoli, okamžitě a bez problémů. 

„Novinka wePresent umožňuje bezdrátovou prezentaci přes jakoukoli stávající síť. Tím se značně urychluje spolupráce. Velkou výhodou je, že zařízení lze snadno integrovat do jakéhokoli síťového prostředí,“ říká Michal Černý, Audiopro. 

WePresent se hodí všude tam, kde je třeba prezentovat myšlenky, nápady, plány či záměry. Je vhodný nejen na firemní prezentace, ale i ve školství při přednáškách, seminářích či konferencích, ve státní správě nebo vládní sféře. Prezentace se zrcadlí rychlostí až 30 snímků za vteřinu v plném HD rozlišení 1080p. Bezdrátová prezentační brána WiPG 2000 poskytuje mnoho funkcí v high-end audio řešeních.
 
Produktové informace:

Vlajková loď WiPG 2000  
Řada wePresent 2000 je prezentačním řešením pro jakékoli prostředí – učebny, konferenční místnosti nebo zasedací místnosti. Bezdrátový prezentační systém wePresent WiPG 2000 má pokročilé funkce jako například USB pro přehrávání médií a dokumentů, streaming, video přehrávač a distribuci videa z 1 do až 4 zařízení. Velmi zajímavou funkcí je také podpora Apple AirPlay.

Nejnovější model WiPG 1600
Novinka wePresent WiPG 1600 je multi-platformní zařízení, které umožňuje prezentaci až 64 uživatelům, řízení moderátorem, pokročilé zabezpečení, možnost integrace do prostředí s dotykovou obrazovkou či interaktivním projektorem. 

Základní model wePresent WiPG 1000
Tento základní model nabízí velmi zajímavé prezentační funkce za rozumnou cenu. WiPG 1000 je ideálním zařízením pro učebny, zasedací místnosti či prezentační porty videokonferenčních systémů. Nabízí veškeré základní funkce, a to včetně automatického zapnutí, které zajišťuje, že bude váš systém připraven vždy, když ho budete potřebovat.