Boty vhodné k zvonovým kalhotám

Letošním velkým hitem jsou zvonové kalhoty. Ty ale ne se všemi druhy obuvi vypadají dobře. Jemné boty se můžou ztratit pod vrstvou materiálů, a tím pádem nevhodně ovlivní celkovou postavu. Jaké boty vybrat ke zvonovým kalhotám, tak aby byly ideálním doplňkem tohoto originálního stylu?    

Zvony a jiné kalhoty se širokými nohavicemi nevypadají dobře s každým typem obuvi. Neokázalé střihy se mohou pod širokou látkou ztratit a přidat postavě na hmotnosti. Jaké boty si ke zvonům vybrat, aby byly dobrým doplňkem k tomuto originálnímu kousku? „Nízké boty ke zvonům si bohužel mohou dovolit jen vysoké ženy. V opačném případě tento střih bot přidá postavě na hmotnosti. Mohlo by se zdát, že s ohledem na to, že máme co do činění s nohavicemi, které jsou v dolní části velmi široké, neměly by být boty příliš okázalé. Opak je ale pravdou. Těžké boty na platformě nebo s masivními podpatky (nejlépe ve tvaru cihly) jsou variantou, která se skvěle osvědčila. Čím více centimetrů nám přidají, tím lépe,“ říká Veronika Sajdoková z CCC. 

Dalším typem obuvi jsou mokasíny na masivních podpatcích, inspirované 70. lety. Skvěle se hodí k širokým kalhotám, které konec konců v tomto desetiletí vládly.