Ložnice v barvách sladkého koření

Tipy společnosti Johann Malle na postele a doplňky v barvě vanilky a skořice...  

Rustikální postel Johann Malle Andromeda 
Postel je vyrobena ze světlého dřeva, které je pečlivě vybíráno v českých lesích, většinou dub, buk či jasan. Součástí postele je laťový rošt z masivu. Čelo postele je částečně čalouněné vysokogramážní látkou v barvě vanilky, stejně jako matrace, dekorativní polštáře a svrchní podložka. 

Polohovací postel Johann Malle Vela  
Předností postele je precizní zpracování do nejmenších detailů, které se provádí ručně. Postel má pevný rám z dubového masivu s vysokou nosností, přírodní matrace s tašičkovými pružinami a potahové dekory z vysokogramážní látky v barvě skořice, s koženým vysokým čelem v bílé barvě. Postel je osazena spolehlivými motory německého výrobce, zvedacími mechanismy a bezdrátovým ovládáním jednotlivých částí postele, které umožňují její polohování. Tento systém je vhodný nejen pro osoby s onemocněním pohybového aparátu, ale také pro všechny, kteří hledají maximální komfort a pohodlí. 

Dekorativní polštáře Johann Malle  
Jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, kterým dominuje především 100% bavlna. Navrženy jsou ve třech velikostech o rozměrech 35 x 50 cm, 50 x 70 cm a 70 x 90 cm. Vzorem žakarové vysokogramážní látky polštářů jsou klasické elegantní motivy Johann Malle s pečetí a jemnými ornamenty. Polštáře jsou k dostání v barvě vanilky a skořice, ale také v barvě slonové kosti a odstínech šedé od 1 590 Kč na www.johann-malle.cz nebo v showroomech Johann Malle.  

Bylinkové polštářky Johann Malle 
Polštářky jsou vyrobeny v několika barevných provedeních v dekorativní vysokogramážové látce ze 100% bavlny s pečetí Johann Malle. K dostání jsou nejen v barvách vanilky a skořice, ale také stříbrošedé, ocelově šedé a slonové kosti. Výplní polštářků je pak přírodní bavlna společně s vybranými bylinkami. Na výběr je levandule, mateřídouška a nově také meduňka. Hodí se jako vonné polštářky v ložnici, kde navozují příjemný pocit během usínání i spánku. Využít je ale můžete také jako voňavou dekoraci nebo pomocníka během dlouhých zimních večerů, chřipkových období či při pocitu neklidu. 
K dostání na www.johann-malle.cz za 490 Kč.