Nový horkovzdušný kartáč od Babyliss Paris

Pokud vás nebaví zdlouhavé fénování a následné použití kulmy nebo žehličky na vlasy, nezoufejte. Francouzská značka BaByliss Paris uvedla na trh nový horkovzdušný kartáč AS135E, který snadno zvládne vyhlazení nebo vyfoukání účesu bez zacuchání vlasů a pomůže rychle vykouzlit účes jako od profesionálního kadeřníka.

Kartáč je funkční a výkonný, což zajišťuje technologie MIX FLOW a celkový příkon 1200 W. To znamená, že je vybaven profesionálním vysoce výkonným motorem s tichým chodem. Vybrat si můžete ze dvou teplotních nastavení a dvou nastavení rychlosti. Obsahuje také generátor iontů, který eliminuje výskyt statické elektřiny a dodá vlasům zářivý lesk a zdravý vzhled. Pro fixaci účesu a dlouhotrvající výsledek nabízí funkci studeného vzduchu.

Pro úpravu účesu dle vašich představ nabízí kartáč široké možnosti. Je vybaven čtyřmi nástavci, dvěma výměnnými kartáči, nástavcem pro koncentraci vzduchu při vysoušení a pro narovnávání vlasů. Hlava pro rychlé vysoušení pomáhá připravit vlasy k dalšímu modelování. Horkovzdušný kartáč o průměru 38 mm se ideálně hodí pro plný a hladký účes. Při tomto použití se jedná o kombinaci „Kartáč/Vysoušeč“, přičemž teplo ohřívá kovovou část nástavce, je převáděno přímo na vlasy a ty zůstávají hladké a lesklé. Oproti tomu měkký kartáč s průměrem 20 mm dodá vlasům požadovaný tvar. Je ideální pro tvorbu vlnitého účesu a používá se na suché nebo vlhké vlasy, které se omotávají okolo nástavce. Posledním nástavcem je hlava pro narovnávání vlasů. Jedná se o speciální hřeben, který zvládne jednoduché rychlé žehlení vlasů, anebo dokáže vlasy vyžehlit tak, aby vytvořily objem – v nastavitelném režimu „Objem od kořínků“. 

Horkovzdušný kartáč AS135E má ergonomický design a úzkou rukojeť pro snadnou práci. Manipulaci a ovládání usnadňuje i otočná šňůra, která zamezí kroucení a zamotávání. Součástí je také praktický vyjímatelný zadní filtr. Kartáč je vyroben v elegantní šedé barvě a stane se tak designovým a funkčním doplňkem vaší koupelny.

Doporučená cena BaByliss AS135E je 1290 Kč.