Příslušenství Trust pro dlouhý pobyt doma

Když se náhle ocitnete na delší dobu uzavřeni doma, možná dojdete k názoru, že menší vylepšení vašeho stolu nebo herního koutku by mohlo prospět. Nyní, když pracujete z domova, možná vám začne chybět ergonomická myš, kterou máte k dispozici ve své kanceláři. Během herní noci jste s vašimi kamarády v online spojení a vaše stará sluchátka nejsou na tento úkol stavěná. Nebo když chcete zůstat ve spojení se svými followery a nahrávat jim na své kanály nový obsah, zjišťujete, že stávající mikrofon, kterým jste vybaveni zas takové terno není.

Představujeme vám příslušenství Trust, díky kterému může být relaxace i práce z domova mnohem pohodlnější.

Vše, co byste mohli potřebovat pro zpříjemnění “home office”

Práce z domova může být mnohem jednodušší s využitím správného příslušenství. Pokud pracujete dlouhé hodiny v kuse, mělo by pro vás být pohodlí na prvním místě.

Ergonomická vertikální myš Verto umožní vašemu zápěstí být v přirozené a uvolněné poloze, což při dlouhodobé práci zabraňuje jeho namáhání a bolesti.

Pro ty, kdo neradi ruší své okolí hlasitými údery do klávesnice a myši jsou k dispozici tiché modely klávesnice Muto a bezdrátové myši Siero.

Říká se, že spořádaný pracovní stůl je polovina práce. S USB docking a rozbočovačem přehledně a elegantně připojíte ke svému počítači veškeré příslušenství. Moderní dokovací stanice Dalyx Aluminium 10-v-1 USB-C odlehčí vašemu stolu od spletitých kabelů.

Klíčovým faktorem pro práci nejen z domova je schopnost udržet koncentraci. Sluchátka Pylo jsou velmi stylové a pohodlné nejen pro hraní, ale i pro práci na PC i notebooku. Uzavřou vám hluk okolního světa a vy se tak můžete plně soustředit na práci.

Zůstaňte ve spojení, hrajte s příteli

Hraní ve více hráčích je mnohem zábavnější než o samotě. Pro maximální zábavu se ale nemusíte nacházet ve stejné místnosti. Vše, co potřebujete, je kvalitní headset. S herní náhlavní soupravou Pylo, kterou můžete využít pro více herních platforem nebo s herní soupravou GXT 488 Forze pro PS4 ™ uslyšíte každý komentář, rozkaz i vtip vašich herních přátel.

Podělte se o své hraní

V těchto časech jsme rádi za každé pozitivní rozptýlení, jako je sledování herních streamů nebo vařicí výzvy na sociálních sítích. Se správným USB mikrofonem pro streamování jako je GXT 258 Fyru 4-v-1 nebo GXT 256 Exxo můžete zaručit svým followerům, že jim neuteče jediné slovo. Model pro začínající streamery nebo i hráče je potom Mantis.