Právě se nacházíte:

ŘADA AMY JE KOMPLETNÍ!

Značka RETLUX, která si již na našem trhu našla své místo, a která nabízí svítidla a elektroinstalační materiál pro „domácí“ kutili i pro odborníky, instalatéry i elektrikáře, ucelila svou řadu AMY. AMY je již nyní kompletní a nabízí široký výběr ze zásuvek, vypínačů  tlačítek  v čistém designovém provedení a za skvělou cenu!  

AMY zásuvky, tlačítky, vypínače, lze pořídit s rámečkem i bez něj – což nabízí jak samostatnou instalaci, tak i instalaci do vícenásobných rámečků, které jsou jak praktické, tak i moderním trendem. Zároveň můžete dokupovat jednotlivé komponenty v případě změny instalace. V nabídce jsou spínače jednopólové i sériově, zásuvky jednonásobné i dvouzásuvky, TV, FM  i SAT zásuvky, zásuvky pro kabely přenášející signál LAN.      V současnosti je možnost kombinace až do čtyřnásobného rámečku.

Novinkou v řadě je dvouzásuvka RETLUX RSB A11 F s rámečkem v bílé barvě. K dostání je od 109 Kč.

Dalším nováčkem je RETLUX RSA A10F spínač 1 + 0, který je použitelný třeba jako zvonek. I s rámečkem je dostupný již od 69 Kč.

Další novinkou, která celou řadu uzavřela, je zásuvka RETLUX RSB A369, která slouží pro napojení kabelu TV, rádia i satelitu či kabelové televize, a to v bílé barvě. Cenové je k dostání již od 229 Kč.