RSS Společnost HECHT věnovala nářadí Centru Paraple

Česká značka HECHT věnovala dílenské a zahradní vybavení Centru Paraple, které pomáhá lidem na vozíku po poškození míchy s rehabilitacemi a návratem k běžným činnostem i oblíbeným koníčkům již více než 20 let. Činnost Centra Paraple je z velké části založena právě na podpoře a solidaritě právnických a fyzických osob.  

„Centrum Paraple nás oslovilo, zda bychom jim poskytli vybavení od naší značky pro jejich dílnu a údržbu zahrady. Velmi rádi jsme souhlasili a Centru Paraple jsme věnovali dílenské i zahradní nářadí. Předání proběhlo osobně a ve velmi přátelské atmosféře. Jsme rádi, že naše produkty pomáhají,“ říká Jan Libánský, marketingový manažer HECHT MOTORS s.r.o. 

Společnost HECHT předala Centru Paraple toto vybavení: aku vrtačka HECHT 1261, přímočará pila HECHT 1569, aku šroubovák/vrtačka HECHT 1289, elektrická kotoučová pila HECHT 1614, elektrická pila HECHT 2260, úhlová bruska HECHT 1309, oscilační bruska HECHT 1630 a křovinořez HECHT 145.

Obecně prospěšná společnost Centrum Paraple byla založena Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Pomáhá již od roku 1994 lidem na vozíku po poškození míchy. Činnost Centra Paraple je téměř z 50 % závislá na finančních darech. Pomoci proto může každý. Více na www.paraple.cz .