Shot přírodní energie, který vás nakopne

Potřebujete nakopnout organismus, ale nechcete polykat pilulky nebo jiné chemicky upravené látky? Tak jsou pro vás ideální tzv. shoty. Jde o 100% džusy pouze z přírodních ingrediencí. Společnost Sonatural, která je vyrábí, sídlí v portugalském Lisabonu a provozuje ji už třetí generace farmářů. Používají jen ty nejčerstvější ingredience a uplatňují takové technologické postupy, které zajistí skvělou chuť a zachování všech vitamínů a dalších tělu prospěšných látek.

Výroba džusů probíhá metodou HPP (high pressure processing), tedy využitím vysokého tlaku, který odstraní mikroorganismy a nežádoucí látky. Výsledkem je pak 100% přírodní džus, který dokáže tělo nakopnout pomocí vitamínů a přírodních látek. Bez přidaných barviv, cukrů či konzervantů.

Můžete si vybrat ze tří variant shotů. Zázvor, kurkuma s kajenským pepřem nebo s aktivním uhlím. Každý shot má základ v jablečné šťávě, která je dle příchuti doplněna o další složky, jako je právě zázvor, citronová a ananasová šťáva či kokosová voda. Shoty Sonatural si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.