Snadno ovladatelná televize přes internet

Nabídka televizních programů přes internet je stále populárnější.  Lepší.TV umožňuje sledovat televizní vysílání z 69 stanic online, v nejvyšší technické kvalitě a s velmi snadným a přehledným ovládáním, které jednoduše zvládnou i starší generace.   

Televizní pořady lze s Lepší.TV bez ohledu na čas sledovat až 30 dní zpětně. Můžete například shlédnout kdykoliv poslední díly oblíbeného seriálu či při příchodu domů vrátit vysílání o několik minut zpět a podívat se od začátku na televizní zpravodajství či sportovní přenos. Díky speciálnímu set-top boxu dokáže proměnit i starší televizor na počítač, zároveň slouží také jako přehrávač filmů, hudby nebo fotografií z USB zařízení a podporuje všechny důležité formáty videa, zvuku i titulků. Zároveň umožňuje sledovat televizní vysílání také na chytrých telefonech či tabletech.

Tato chytrá krabička nabízí kromě sledování aktuálního vysílání také shlédnutí pořadů až 30 dní zpětně a nahrávání i několika programů najednou. Umožňuje přeskakovat reklamy nebo také přerušit film a vrátit se k němu později. 

„Další výhodou Lepší.TV je, že službu lze využívat i bez set-top boxu, například když jste na cestách. Na libovolném počítači, notebooku, tabletu i telefonu se stačí připojit pod svým heslem přes webové rozhraní bez nutnosti jakékoliv další instalace a sledovat téměř kdekoliv svůj oblíbený seriál či sportovní přenos, “ říká Pavel Górecki, Lepší.TV.

Největší výhodou Lepší.TV je poměr cena výkon. Vysokou kvalitu obrazu, kterou lze mít i při pomalejším internetovém připojení, lze pořídit v základním balíčku již od 189 Kč měsíčně. Je pak k dispozici 69 stanic, včetně stanic prémiových a televizní videoarchiv se 400 filmy, seriály, dokumenty i pořady pro děti.