Sous-vide maso vám ušetří v kuchyni čas

Zdravá jídla od snídaně až po večeři, vždy čerstvá a bez přidaných konzervantů. To je hlavním mottem společnosti Peblo, poctivého českého výrobce potravin. Díky jejich nabídce hotového masa v úpravě sous-vide si nyní můžete chutné jídlo připravit doma do několika minut.

Metoda sous-vide znamená kuchyňský postup, kdy se jídlo vaří ve vodní lázni uzavřené v plastovém sáčku bez přístupu vzduchu. Jídlo je tak uvařené rovnoměrně a zachovává si vůni, chuť i maximální množství živin. Hotová sous-vide jídla vám ušetří mnoho času, který byste trávili jejich přípravou, a to při zachování maximální kvality pokrmů. Milovníci dobrého masa si mohou dopřát třeba hotové šťavnaté krůtí maso vcelku nebo mletý krůtí burgr plný chuti. Obojí lze jíst i za studena, případně si maso ohřát v hrnci nebo mikrovlnné troubě. V balení najdete i voňavý pažitkový dip, kterým si jídlo můžete ozvláštnit.

Čerstvé ochucené maso se skvěle hodí k natrhání do salátu, na sendvič nebo nakrájené na plátky k pečeným bramborám. S mletou variantou zase připravíte skvělé burgry plné chuti, i když grilovací sezona již skončila. Krůtí sous-vide maso si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.