TIPY NEJEN NA VALENTÝNSKÉ DÁRKY PRO PÁNY

Svátek svatého Valentýna se kvapem blíží a je na čase vymyslet nějaký hezký dárek pro drahou polovičku. Co letos kromě srdíček, medvědů a dalších rozkošných maličkostí potěšit muže vašich snů i něčím praktickým? Značka SENCOR představuje tipy na dárky, u kterých zaplesá nejedno mužské srdce.

Bezpečné noční výpravy do ledničky

Vstávejte stylově! Nový digitální budík SDC 4930 v elegantní černé barvě zaujme na první pohled. Velký, přehledný displej s úhlopříčkou 13 cm a LED bílými číslicemi zaručí dokonalý přehled o čase jak ve dne, tak v noci. Praktický otočný ovladač nastaví intenzitu jasu od vysoké po nízkou (85% – 25%). Pro noční cesty k ledničce či na toaletu oceníte vypínatelné noční světlo. Duální budík s funkcí opakovaného buzení a nastavitelnou hlasitostí alarmu je skvělým designovým doplňkem na každý noční stolek.

Akční cena digitálního budíku je 549,-

Splněný sen každého muže

Dopřejte svému miláčkovi čas a klid při sledování jeho oblíbených sportovních přenosů! LED televize SENCOR SLE 3913TCS s úhlopříčkou 99cm (39 “),  je ideálním doplňkem do pracovny či dílny. TV je vybavena DVB – T2 tunerem, takže není třeba řešit přechod na nový standard pozemního vysílání. Rozlišení HD Ready (1366 x 768 bodů) a D-LED podsvícení zaručuje příjemné každodenní sledování oblíbených programů. Výstupy/vstupy 3X HDMI, SCART, Mini AV in, Mini YPbPr, VGA in, PC Audio in, koaxiální, USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A) a sluchátkový jack doplňuje dále funkce Skylink FastScan ladění (DVB-S2), které automaticky naladí dostupné kanály.

Doporučená cena televize je 5499,- Kč

Výhodný balíček

Praktické dárky jsou vždycky sázkou na jistotu a balíčkem s USB nabíječkou a HDMI kabely radost zaručeně uděláte. Kvalitní HDMI kabely SENCOR  SAV 365 v délce 1,5m až neuvěřitelných 5m bez problémů propojí veškerá vaše zařízení, ať už jakékoliv PC, TV nebo projektor. Elegantní bílá USB nabíječka SENCOR SCH 640 AC krásně splyne se zásuvkou. Má v sobě zabudované 2 výstupy pro USB, takže můžete nabíjet či připojit hned dva přístroje najednou.

HDMI kabely dostupné od 429,- Kč

USB nabíječku zakoupíte za 369,- Kč

Nezapomínejte ani na ochranu elektrické sítě a domova samotného použitím přepěťových ochran. Čím více přístrojů zapojíte, tím větší vzniká riziko možných výbojů. Přepěťové ochrany SENCOR jsou nabízeny v několika variantách – od jednoduché pro jeden spotřebič přes mnohanásobné s USB konektory pro nabíjení připojených zařízení. Cenově jsou dostupné již od 229 Kč.