Vonné polštářky, svítící koule, karibský rum v dárkovém balení a dětské fixy

Tipy na vánoční dárky, které jsme pro Vás opět připravili napříč našimi klienty...  

Vonné bylinkové polštářky Johann Malle 
Stylové polštářky v barvě skořice, vanilky a ocelově šedé jsou vyrobené ze 100% bavlny a jejich výplní jsou sušené bylinky. Na výběr je levandule, která je známá svou pronikavou a uklidňující vůní. Pomáhá klidnému usínání a díky svým relaxačním účinkům uvolňuje tělo i mysl. Pokud polštářek necháte ve skříni, vyžene z ní všechny nezvané moly; mateřídouška, která má kromě své jedinečné vůně také příznivé účinky při chřipce, kašli a nevolnostech a směs lučních květů, které příjemně provoní vaší postel nebo šatní skříň jako čerstvě posečená louka. Polštářky jsou k dostání ve velikosti 20 x 20 cm za 490 Kč na www.johann-malle.cz.
  
Awox SmartLIGHT Ambiance Sphere
Stylová a odolná svítící koule s vestavěnou baterií, která může být umístěna prakticky kdekoliv v domě, bytě, na zahradě či terase, nevadí ji déšť a dokonce může plavat i na vodě. Světlo zajišťuje chytrá energeticky úsporná LED žárovka a jeho intenzitu a barvu můžete snadno ovládat pomocí smartphonu nebo tabletu. Najednou lze ovládat a do světelných zón dle libosti nebo aktuální nálady spojovat až 8 světel. Novinka nabízí až 8 hodin provozu na jedno nabití a automatické spuštění či vypnutí pomocí časovače. Cena 3 499 Kč na Kreatek.cz.
  
Dos Maderas P.X.5+5 10 Years Old 
100% třtinový karibský rum, jehož zrání je rozděleno do tří fází. Nejdříve zraje 5 let v dubových sudech přímo v Karibiku. Následně zraje 3 roky ve Španělsku ve sklepech Williams & Humbert opět v dubových sudech. A na závěr zraje ještě 2 roky v sudech, ve kterých 20 let zrálo sladké Sherry z odrůdy Pedro Ximenes. Tento rum má harmonickou vůni s dotekem hrozinek a fíků. Chuť je velmi jemná, komplexní a hřejivá. Skvělý digestiv a zajímavá alternativa koňaků nebo brandy. K dostání v dárkovém balení se stylovými sklenicemi v maloobchodní síti a na www.global-wines.cz za 839 Kč. 
 
Dětské fixy Kores Korellos s kónickým či klasickým hrotem 
Kores Korellos jsou ideální pro kreslení i vybarvování. Nabízejí podle velikosti balení 10 či 20 intenzivních a zářivých barev s plynulým tokem inkoustu. Vydrží bez víčka až 48 hodin a dobrou zprávou pro hospodyňky je, že jsou vypratelné z většiny textilií za použití vody a mýdla. Jsou netoxické a zcela bezpečné pro děti od tří let. Cena je 44 Kč za 10 ks a 88 Kč za 20 ks.